Premiera! Powiększyła nam się rodzina „modułowatych” iwarePRINT. Najnowszy reprezentant – MODUŁ HANDLOWCA!

Całkiem możliwy scenariusz dotychczas…

W jednej zakładce odpalona poczta. W kolejnej excel z rozbudowaną listą kontaktów. W jeszcze innej zapełniony kalendarz (dodatkowo na biurku leży tradycyjny). Obok posegregowane lub porozrzucane oferty, na pewno jednak tam są. Oczywiście znajdziesz je również w dodatkowym folderze Twojego komputera. W entym notatniku, dodatku do poczty, czy innych karteczkach samoprzylepnych tworzysz stale aktualizowaną listę zadań. Musisz się spieszyć, bo po czwartej rozmowie telefonicznej nie pamiętasz już pierwszej. Jest i cennik, kalkulator, raport, tabelki, procenty i parafrazując tytuł filmu Woody’ego Allena „Wszystko co chcielibyście wiedzieć o sprzedaży, ale baliście się (nie macie czasu) zapytać (sprawdzić w stosie dokumentów)”.

Oczywiście wykonujesz kilka zadań na raz. Jesteś w trakcie składania oferty, dzwonienia, mailowania, sprawdzania, przygotowania do spotkania, w skrócie – ogarniania. Możesz być mniej lub bardziej zorganizowany, ale na pewno działasz z podobnym rozmachem. Nic dziwnego, to Twoja praca – jesteś przedstawicielem handlowym.

Twój szef, lub Ty – szef we własnej osobie, żeby mieć pełny podgląd: chodzi, sprawdza, dopytuje, porównuje, kontroluje. Ewentualnie można zalogować się do innego, kolejnego systemu. Trochę szkoda czasu, naprawdę… A czas reakcji jest w sprzedaży najważniejszy.

Całkiem inny scenariusz

W jednym panelu masz dostęp do wszystkich niezbędnych dokumentów, informacji, projektów graficznych. W tym samym miejscu tworzysz ofertę i przesyłasz ją bezpośrednio do klienta. Wybierasz produkty, parametry zamówień, czas realizacji. Dodajesz wszelakie usługi dodatkowe (np. usługi graficzne ekstra). System sam wylicza i podaje cenę przed rabatem oraz po jego udzieleniu. Precyzyjnie pokazuje Ci prowizje, jakie uzyskasz z tytułu zamówień.

Integracja z Twoją skrzynką pocztową, możliwość tworzenia notatek, wydarzeń w Kalendarzu, ustawiania przypomnień i listy zadań do zrobienia (to-do). Tworzenie, modyfikowanie i wysyłanie, oferty. Wszystko w obrębie danego Klienta. W jednym miejscu masz dostęp do wszystkich najważniejszych statystyk sprzedażowych – Twoich i twoich Klientów. Interfejs przyjazny i łatwy w obsłudze.

Przyszłość jest teraz!

Właśnie uruchomiliśmy nowe narzędzie dla naszych Klientów – Moduł Handlowca. Nowoczesny CRM przeznaczony dla przedstawicieli handlowych firm z branży poligraficznych oraz ich kadry zarządzającej.

To już szósty moduł w obrębie naszego systemu. Do bazowego e-commerce, kolejnych tj. Kreator wydruków, Produkcja, Reseller – Multi Drukarnia, Automatycznego Preflightu dołącza moduł, który usprawni życie najbardziej wymagającego handlowca.

Możliwości dla Przedstawiciela w Panelu Handlowca:
 • Tworzenie ofert handlowych, przeglądanie historii ofert i sprzedaży
 • Sprzedaż i prowizja z ostatnich 30 dni dla drukarni i handlowców
 • Przejrzysty system rabatów i prowizji
 • Dodawanie Klientów i przypisywanie Klientów do handlowca
 • Integracja z skrzynką pocztową
 • Kalendarz przypominający o zdarzeniach
 • Lista zadań („to-do”) , Notatki
 • Rozbudowane statystyki
 • Klonowanie ofert

 

Właściciel, osoba zarządzająca Przedstawicielami Handlowymi ma dostęp do:
 • Rozbudowanych statystyk porównawczych Handlowców
 • Danych sprzedażowych
 • Informacji o rabatach, prowizjach, ilościach wysyłanych ofert i sfinalizowanych transakcji
 • Listy klientów i ich niezbędnych danych
 • Oceny faktycznej skuteczności danego handlowca, oraz jego udział w sprzedaży

 

Uruchomienie i Cena

Zasady są identyczne jak w przypadku pozostałych naszych modułów. Udostępniamy moduł na 30 dniowy bezpłatny okres do testów. Po tym okresie, miesięczny koszt wyniesie 250 zł netto. Dla klientów pracujących w pełnej wersji systemu iwarePRINT moduł będzie bezpłatny.

„Handlowca” można uruchomić w analogiczny sposób do uruchamiania innych modułów. Jeśli jesteś nowym Klientem pamiętać musisz o bazowym e-commerce, do którego możesz dobierać dowolne moduły. System uruchomisz na stronie iwareprint.pl

Poniżej kilka przydatnych materiałów:

Moduł Handlowca – FAQ

Moduł Handlowca – Filmy Instruktażowe

Sprawdź i poinformuj nas o odczuciach

Utworzyliśmy specjalną Kategorię na Ticketach systemowych dot. Modułu Handlowca.

Jesteśmy ciekawi Waszych opinii, zachęcamy do testowania i do sugestii zwrotnych.

 

O autorze
Łukasz Głośny

Głośny Łukasz – odpowiedzialny za całościową sprzedaż w iwarePRINT.
Wcześniejsze aktywności zawodowe to przede wszystkim działania sprzedażowe, marketing, organizacja wydarzeń. Z IWARE związany od 2014 r.

Podziel się wpisem:

KOMENTARZE

komentarzy