Relacja z pierwszej Konferencji Podzlecania Druku

 

Pierwsza konferencja podzlecania druku już za nami. Było merytorycznie, było twórczo. Na panelach dyskusyjnych tworzył się naprawdę fajny dialog między uczestnikami. Jak zapewniały nas na gorąco osoby biorące udział w wydarzeniu, było po prostu dobrze. Na długo zapamiętana zostanie wieczorna część atrakcji. Zapraszamy na krótką relację z Łodzi.

 

Ponad 30 firm wzięło udział w pierwszej edycji Konferencji Podzlecania Druku, która miała miejsce 7.12.208 w Hotelu Focus w Łodzi. Intensywna końcówka roku w poligrafii, okres chorobowy zebrał swoje żniwa. Ci, którzy byli potwierdzają, że nie żałują. Ci którzy na premierowym wydarzeniu być nie mogli, będą mogli wziąć udział w kolejnych wydarzeniach. Takie są już w planach – to już pewne!

Wracając do Łodzi. Wystartowaliśmy o 10:00 i już przy pierwszym bloku tematycznym spotkało nas miłe zaskoczenie. Pierwszy blok (iwareprint’owy) przedłużył się o 30 min z uwagi na ożywioną dyskusję z uczestnikami, na temat odkrycia konferencji – podzlecania uproszczonego. Szczerze przyznajemy, nie spodziewaliśmy się aż tak dużego zainteresowania tą mniejszą funkcjonalnością w module podzlecania, na którym to głównie skupiliśmy się w tej części. Nie zabrakło również krótkich podsumowań 2018 roku dla całego iwarePRINT, słów kilka musiało paść o Liście wdrożeniowej,  a także webinarach z, którymi niedawno wystartowaliśmy.  

W pierwszym bloku zaprezentowaliśmy także serwis http://podzlecdruk.pl/  na, którym w prostych krokach można zrozumieć zasadę działania modułu a także podejrzeć listę drukarni, które już teraz aktywnie udostępniają swoje produkty.

Drugi blok (Niezbędne Narzędzia), który odbył się po pierwszej przerwie kawowej (i pierwszych większych interakcjach) składał się z trzech części.  Pierwsza prezentacja prowadzona przez vice Prezesa Iware – Grzegorza Jastrzębskiego dotycząca https://uxfeedback.us/ wywołała dość duże zainteresowanie. To bez dwóch zdań narzędzie, które może ułatwić Wam pracę z klientami. Konrad Skotniczny z działu Helpdesk, w drugiej prezentacji zaprezentował pokrótce działanie https://planeupload.com/ . Na koniec, Łukasz Głośny z iwarePRINT raz jeszcze zabrał głos i zaprezentował uczestnikom możliwości modułu Handlowca, przeznaczonego dla (jakże by inaczej) przedstawicieli handlowych działających w poligrafii.   

Po obiedzie przeszliśmy do… dania głównego :) Blok outsourcing, bo o nim mowa na celu miał prezentacje usług wszystkich naszych uczestników. Zaprezentowali się Ci, którzy dotarli, a my dopowiedzieliśmy słowo o tych, którzy z przyczyn losowych nie mogli dotrzeć do Łodzi. Wyszło naprawdę dobrze. Każdy zabrał głos, opowiedział o swoim profilu działalności, zaprezentował usługi swojej firmy. W trakcie prezentacji tworzyły się interakcje, nasilały rozmowy o technikach druku między zainteresowanymi stronami. Jedni prezentowali swoje usługi drukarskie, inni opowiadali czego potrzebują, jeszcze inni dorzucili dwa słowa o kolportażu. To był najważniejszy punkt konferencji. 

Jak podkreślaliśmy od samego początku- celem wydarzenia była interakcja między uczestnikami, nawiązanie relacji biznesowych między nimi. Dzięki kameralności wydarzenia osiągnęliśmy komunikację trójstronną (podłączyliśmy się do Was) i z tego jesteśmy nadzwyczaj zadowoleni.  

Skończyliśmy równo o 16:30.

O 18 rozpoczęła się ta późniejsza część naszego spotkania. Ci którzy zdecydowali się zostać udali się do…pobliskiego kasyna. Tam przez 2 godziny poznawaliśmy techniki gry w ruletkę, pokera czy blackjacka . Wszystko w formie zabawy, ale jaka to była zabawa :)

Pierwszą konferencję Podzlecania Druku uznajemy, ze wszech miar za udaną! Wsłuchując się w głosy uczestników było więcej niż dobrze. Jak się okazało, zaskoczyliśmy Was wieczornymi atrakcjami. Bardzo nam z tego tytułu miło. Przyznajemy, że na to liczyliśmy!  

A co z tymi co nie byli? Po pierwsze moduł działa, wystarczy go przetestować. Teraz już, możecie podejrzeć ofertę tych, którzy udostępniają swoje produkty na http://podzlecdruk.pl/  Po drugie wydarzenie premierowe nas mocno uskrzydliło do dalszego działania. Jesteśmy pewni, że taka bardziej kameralna forma spotkań ma głęboki sens. Planujemy po pierwszym kwartale 2019 zorganizować kolejne wydarzenie z serii Konferencji Podzlecania Druku. O czym oczywiście nie omieszkamy Was poinformować.

 

Wszystkim Państwu, którzy z nami byli serdecznie dziękujemy i zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia, która została przygotowana przez naszego kolegę z zespołu, Handlowca – Bartłomieja Chęcińskiego .  

O autorze
Łukasz Głośny

Głośny Łukasz – odpowiedzialny za kontakty handlowe w iwarePRINT.
Wcześniejsze aktywności zawodowe to przede wszystkim działania sprzedażowe, marketing, organizacja wydarzeń. Z IWARE związany od 2014 r.

 

Podziel się wpisem: