RemaDays 2018 – premiery, prelekcje, zmiany w iwarePRINT

RemaDays Warsaw 2018

Nadarzyn pod Warszawą, miejsce: Warsaw Expo, termin 7-9.02.2018 r. Hala E, stoisko B5. Tradycyjnie, jak co roku, można nas spotkać na największych targach branżowych – RemaDays. Mamy Wam sporo do pokazania i… nie zawahamy się tego zrobić.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych poznaniem naszego systemu i nawiązaniu ścisłej współpracy z iwarePRINT. Porozmawiajmy na żywo o perspektywach i realnych korzyściach płynących z wejścia na rynek internetowy.

Zapraszamy również serdecznie naszych obecnych partnerów biznesowych. Na stoisku iwarePRINT czeka na Was sporo zmian! Znajdziecie nas w hali E, na stoisku B5.

 

W tym roku położymy duży nacisk na dwie ważne, a wręcz przełomowe dla nas kwestie:

 

1. Premiera Modułu Podzlecania we współpracy z Drukomat.pl

Jak wiecie, już JEST. Najnowszy moduł, który premierowo będziemy pokazywać właśnie na RemaDays, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Jeśli dotychczas nie miałeś szansy zapoznać się z najnowszym dzieckiem iwarePRINT – przyjdź i zobacz co możemy Ci zaoferować. Co więcej, nasze stoisko sąsiaduje bezpośrednio ze stoiskiem Drukomat.pl.

Bez dwóch zdań będzie to więc niepowtarzalna okazja do sprawdzenia, oceny i domówienia szczegółów współpracy. Zarówno z nami, jak i z Drukomat.pl. Jeśli cenisz sobie szczegółową prezentację, wytłumaczenie krok po kroku jak działa nasz moduł, jak działa podzlecanie z drukomat.pl – zapraszamy na prelekcję z nią związaną.

 

„Automatyzacja outsourcingu produkcji dla drukarni internetowych i agencji poligraficznych. Moduł Podzlecania w iwarePRINT.”

SALA KONFERENCYJNA – HALA F / ŚRODA 7.02.2018 / 14:00 – 14:45

 

2. Prezentacja nowych barw klubowych

Niech nie zmyli Was brak tak charakterystycznej już dla brandu iwarePRINT bordowej magenty, na najbliższych targach RemaDays zaprezentujemy Wam bowiem nasze nowe barwy.

Nowe barwy iwarePRINT

Oprócz odświeżonego logotypu możecie też spodziewać się odmiennych kolorów i nowego projektu graficznego naszego stoiska. Co poza tym? Nowe materiały reklamowe, no i co najważniejsze: poszerzony team pracowniczy iwarePRINT!

PS. W najbliższym czasie zaprezentujemy Wam też nowe odsłony naszych serwisów internetowych.

 

Do zobaczenia na RemaDays!

O autorze
Łukasz Głośny

Głośny Łukasz – odpowiedzialny za całościową sprzedaż w iwarePRINT.
Wcześniejsze aktywności zawodowe to przede wszystkim działania sprzedażowe, marketing, organizacja wydarzeń. Z IWARE związany od 2014 r.

Podziel się wpisem:

KOMENTARZE

komentarzy