Webinarium: Hyde Park + Black Friday

Zapraszamy w piątek 29 listopada 2019 r. o godz. 10:00. Po pierwsze co nowego u nas. Po drugie Black Friday. Po trzecie Hyde Park: Wy pytacie, my odpowiadamy. 

Sam webinar, wyjątkowo nie ma motywu przewodniego. Opowiemy nad czym i jak pracujemy, przedstawimy obowiązujące promocje a także postaramy się wejść z Wami z Wami w interakcję (mamy nadzieję!).  Webinar zarówno dla obecnych Klientów, jak i tych, którzy dopiero rozważają przetestowanie naszego oprogramowania. 

W pierwszej części prezentacyjnej, słów kilka poświęcimy Liście Wdrożeniowej. Wytłumaczymy jak powstają Wdrożenia w iP, skąd biorą się wyceny na Liście Wdrożeniowej (jeśli występują). Powiemy o ostatnich aktualizacjach systemowych, przypomnimy zasady głosowania na konkretną pozycję z Listy Wdrożeniowej, oraz zachęcimy Was do większej aktywności z tym związanej.  

Tym wszystkim, którzy nie są aktywnymi uczestnikami grupy iP na Slacku, postaramy się raz jeszcze wytłumaczyć, jakie niesie to z sobą korzyści, oraz jak bardzo realny może mieć wpływ na wdrożenia, które powstają w iP. 

Zwolennikom indywidualnych spotkań handlowych (możliwe też w większym gronie osób), pokażemy jak korzystać z narzędzia i umawiać wideokonferencje z przedstawicielem handlowym iP na https://calendly.com/iware-print-sprzedaz  

Oczywiście, jeśli wiecie już,że chcecie wziąć udział w takim spotkaniu on-line, nie musicie z tym czekać do piątku. Warto już teraz zsynchronizować nasze kalendarze.   

Mamy pomysły na Waszą większą aktywność (i możliwe za to nagrody). Opowiemy również o dziale Helpdesk, zmianach jakie tam następują. To ważna część. 

No i rzecz jasna opowiemy o promocjach. Promocjach, które będą możliwe do wykorzystania tylko przez 2 dni. Czasu niewiele, zatem zapraszamy na piątkowy webinar :) 

Sam webinar potrwa równą godzinę. Za udział w webinarium przewidujemy dodatkowe punkty do LW. Jeśli Was zachęciliśmy pozostaje tylko odpowiedź na pytanie: 

Jak zarejestrować się na webinar?

Rejestracja (wymagana) odbywa się na stronie: http://webinaria.iwareprint.pl/ 

Na 30 min przed startem webinarium otrzymacie od nas maila wraz z linkiem do wydarzeniem na kanale YouTube. Przygotujcie swoje youtubowe konta by móc z nami czatować i zapraszamy na transmisję!  

Prowadzącym webinar będzie Łukasz Głośny, odpowiedzialny za dział sprzedaży w iP. 

 

Do usłyszenia! 

O autorze
Zespół iwarePRINT

Podziel się wpisem:

KOMENTARZE

komentarzy