Webinarium – Jak sprawnie uruchomić iwarePRINT

Webinar dla wszystkich tych, którzy chcą sprawnie i szybko uruchomić iwarePRINT. Wyjątkowo w środę (27.02.2019), wyjątkowo o 14:30.

W pierwszej kolejności zapraszamy tych, którzy Klientami iwarePRINT jeszcze nie są. To webinar dla tych, którzy chcą sprawnie i szybko uruchomić system iwarePRINT z dwoma modułami: E-commerce i Podzlecanie.

Dwugodzinny webinar podzielimy na dwie części.

Pierwsza część prezentacyjna, w której w teorii opowiemy czym jest iwarePRINT, jakie posiada moduły, jak się rozwija i w którą stronę zmierza. Dowiecie się jakie mamy dla Was obowiązujące promocje (tylko do 28.02 br), szerzej opowiemy o modułach E-commerce i Podzlecanie.

Druga część czysto konfiguracyjna. Pokażemy Wam jak uruchomić system iwarePRINT z dwoma modułami tj. E-commerce i Podzlecanie. Przejdziemy przez szybką konfigurację iP, oprowadzimy po większości zakładek systemu. Pokażemy również jak dodać produkt w iwarePRINT w dwóch wersjach – kalkulowanej i wariantowej. Na koniec pokażemy jak Udostępnić a jak Podzlecić produkt od innych w module Podzlecania.

Rejestracja (wymagana) odbywa się na stronie: webinaria.iwareprint.pl

Na 30 min przed startem webinarium otrzymacie od nas maila wraz z linkiem do wydarzeniem na kanale YouTube. Przygotujcie swoje youtubowe konta by móc z nami czatować i zapraszamy na transmisję!  

Prowadzących webinar będzie dwóch. Łukasz Głośny, odpowiedzialny za całościową sprzedaż w iwarePRINT oraz Konrad Skotniczny – dział HelpDesk.

 

Zapraszam w imieniu całego zespołu iwarePRINT.

O autorze
Łukasz Głośny

Głośny Łukasz – odpowiedzialny za całościową sprzedaż w iwarePRINT.
Wcześniejsze aktywności zawodowe to przede wszystkim działania sprzedażowe, marketing, organizacja wydarzeń. Z IWARE związany od 2014 r.

Podziel się wpisem:

KOMENTARZE

komentarzy