Webinarium – Moduł Handlowiec w iwarePRINT

Zapraszamy na pierwsze webinarium szkoleniowe w 2019 roku. Jeszcze w styczniu chcemy Was zainteresować tematyką modułu Handlowiec. Webinarium Moduł Handlowiec w iwarePRINT, 25 stycznia 2019 (piątek) o godzinie 12:00.

 

Moduł polega przede wszystkim na ułatwieniu pracy handlowcowi w poligrafii.

Podczas godzinnego webinarium zaprezentujemy główne funkcjonalności oraz zalety płynące z korzystania z modułu. Z webinarium dowiecie się jak utworzyć konto handlowca, jak wygląda sam Panel Handlowca. Zapoznacie się z tematyką tworzenia ofert przez Handlowców, nadawania rabatów, przypisywania klientów do handlowca, przekazywania zamówień na produkcję, przeglądania czy też klonowania tych historycznych ofert. Pokażemy  cały proces sprzedaży produktu oczami handlowca jak i jego Klienta. Opowiemy o statystykach i prowizjach dla handlowca. Na sam koniec pokażemy jak tworzyć Ofertę na Produkty, które nie występują na Twoim sklepie on-line.

Data: 25.01.2018 (piątek)

Czas: 12:00 – 13:00

Rejestracja odbywa się na stronie: webinaria.iwareprint.pl

Ilość miejsc ograniczona (100, decyduje kolejność wejść na webinarium)

Po zarejestrowaniu na webinar otrzymacie przypomnienie na dzień przed wydarzeniem oraz godzinę przed faktycznym startem. 

Prowadzącym webinar będzie Łukasz Głośny, odpowiedzialny za całościową sprzedaż w iwarePRINT. Zapraszam w imieniu własnym i całego zespołu iwarePRINT.

 

Za udział w webinarium przewidujemy prezenty, które rozdajemy zawsze na koniec spotkania :)

 

O autorze
Łukasz Głośny

Głośny Łukasz – odpowiedzialny za całościową sprzedaż w iwarePRINT.
Wcześniejsze aktywności zawodowe to przede wszystkim działania sprzedażowe, marketing, organizacja wydarzeń. Z IWARE związany od 2014 r.

Podziel się wpisem:

KOMENTARZE

komentarzy