Webinarium: Moduł Produkcja w iwarePRINT

Zapraszamy na kwietniowy webinar dedykowany w całości Modułowi Produkcja.
Piątek, 12 kwietnia 2019, godzina 12:00.

Moduł Produkcja czyli drugi w kolejności moduł w historii iwarePRINT. Wciąż najczęściej wybierany wśród naszych Klientów. Umożliwiający zarządzanie pracownikami, tworzenie dla nich poszczególnych kont pracowniczych o różnym zakresie praw i obowiązków. Wreszcie moduł pozwalający na zarządzanie procesem produkcyjnym poprzez tworzenie szczegółowych pod-statusów dla konkretnych Procesów, jak również tworzenie wspomnianych  kont pracowniczych i delegowanie poszczególnych osób do obsługi pod-statusów.

O tym wszystkim, jak również o najnowszych funkcjonalnościach w  Modułu Produkcja tj. kody QR, Stany Magazynowe – usłyszycie (i zobaczycie) w piątek 12.04.2019 r. o godzinie 12:00. Webinar potrwa maksymalnie 90 minut.

Na webinarze słów kilka poświęcimy również grupie dyskusyjnej iwarePRINT na Slack’u.  Zaproszeni do niej zostaną wszyscy klienci abonamentowi. Sama grupa służyć będzie konsultacją technicznym dla nadchodzących wdrożeń w systemie.

Rejestracja (wymagana) odbywa się na stronie: webinaria.iwareprint.pl

Na 30 min przed startem webinarium otrzymacie od nas maila wraz z linkiem do wydarzeniem na kanale YouTube. Przygotujcie swoje youtubowe konta by móc z nami czatować i zapraszamy na transmisję!  

Prowadzących webinar będzie dwóch. Łukasz Głośny, odpowiedzialny za całościową sprzedaż w iwarePRINT oraz Konrad Skotniczny – dział HelpDesk.

Zapraszam w imieniu całego zespołu iwarePRINT.

O autorze
Łukasz Głośny

Głośny Łukasz – odpowiedzialny za całościową sprzedaż w iwarePRINT.
Wcześniejsze aktywności zawodowe to przede wszystkim działania sprzedażowe, marketing, organizacja wydarzeń. Z IWARE związany od 2014 r.

Podziel się wpisem:

KOMENTARZE

komentarzy