Webinarium: Zmiana cennika w iP od 01 czerwca 2019 r.

Zapraszamy na majowy webinar dedykowany w całości zmianą cennika w iwarePRINT od 01 czerwca br.  Piątek, 24 maja 2019, godzina 12:00

Czy wszystko zostało zrozumiane w komunikacie prasowym?

Wszystko zostało już napisane, niby wszystko jest jasne. Komunikat z naszej strony wyszedł następujący: iwarePRINT czyli system typu web-to-print (dla drukarni i agencji reklamowych) dedykowany do sprzedaży produktów reklamowych i poligraficznych zmienia cenę za bazowy moduł. Zmiana cennika dotyczy modułu bazowego E-commerce i wejdzie w życie od 01 czerwca br. Obecną cenę 250 zł, zastąpi nowa miesięczna opłata w wysokości 500 zł netto. Zmianie cennika ulegnie również pełna wersja systemu ze wszystkimi (sześcioma) modułami. Zmiana cen nie dotyczy klientów, którzy są obecnie klientami iwarePRINT (bo zmiany ich nigdy nie dotyczą). Zmiana cen nie dotyczy również tych wszystkich którzy uruchomią system do testów do 31 maja br. (bo zmiany ich również nie będą dotyczyć). Do tego czasu mamy jeszcze szereg promocji. Więcej informacji TUTAJ. Koniec komunikatu, który ujrzał światło dzienne.

Czyli co to znaczy właściwie?

Tylko co to właściwie znaczy dla tych wszystkich, którzy iwarePRINT’a nie znają? I nagle nie  wszystko jest już takie jasne. Z pozoru więc temat webinarium “Zmiany cennika w iP od 01 czerwca 2019 r” nie jest już taki prosty. No więc naszło nas,że możemy Wam, trochę o tym opowiedzieć :)

Właśnie tym wszystkim, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tym czym jest iwarePRINT, jakie moduły posiada, dlaczego jest liderem rynku i w czym jest lepszy od konkurencji. Tym wszystkim, którzy chcą  podjąć faktyczną decyzję o wdrożeniu naszego oprogramowania na podstawie 30 bezpłatnych dni testowych dedykujemy zbliżający się webinar.

Co dodatkowo na webinarze?

Dowiecie się z jakich narzędzi korzystać, ażeby sprawnie przejść przez rozstawienie systemu. Gdzie znaleźć podpowiedzi (ktoś już na pewno zadał to pytanie), wszystkie przewodniki on-line. Powiemy o tym jak kontaktować się z naszym działem Helpdesk w kwestiach technicznych i co znaczy zwrot “proszę o kontakt za pomocą ticketów systemowych”.

Pochwalimy się innymi naszymi serwisami WWW (webinary, blog, pokażemy gdzie obejrzeć Listę dostępnych drukarni w module podzlecania). Na pewno wspomnimy o wygranych złotych medalach za innowacyjność na wszelakich imprezach branżowych (bo zawsze mówimy), opowiemy o naszej Liście Wdrożeniowej, pokażemy kilka serwisów naszych klientów (bo mamy ich naprawdę sporo).  Żeby dopełnić obrazu całości opowiemy również o możliwych dodatkowych formach wdrożeń, które pozwolą Wam sprawnie uruchomić system jeśli sami nie macie na to czasu. O jakie możliwe formy współpracy dodatkowej chodzi? M.in Tworzenie kalkulatorów produktowych, grafik dla sklepu on-line, czy też wdrożenie za Was systemu od A-Z.

Jak zarejestrować się na webinar?

Rejestracja (wymagana) odbywa się na stronie: webinaria.iwareprint.pl

Na 30 min przed startem webinarium otrzymacie od nas maila wraz z linkiem do wydarzeniem na kanale YouTube. Przygotujcie swoje youtubowe konta by móc z nami czatować i zapraszamy na transmisję!  

Prowadzącym webinar będzie niżej podpisany, odpowiedzialny za całościową sprzedaż w iwarePRINT.

Zapraszam w imieniu całego zespołu iwarePRINT.

O autorze
Łukasz Głośny

Głośny Łukasz – odpowiedzialny za całościową sprzedaż w iwarePRINT.
Wcześniejsze aktywności zawodowe to przede wszystkim działania sprzedażowe, marketing, organizacja wydarzeń. Z IWARE związany od 2014 r.

Podziel się wpisem:

KOMENTARZE

komentarzy