Wprowadzanie do Modułu Pozdlecania: cz.3 – suplement

W poprzednich wpisach wprowadzających do Modułu Podzlecania pisałem o idei stojącej za powstaniem modułu, o jego początkach. Przybliżyłem działanie modułu i jego poszczególne funkcjonalności. W trzecim i ostatnim artykule z serii chciałbym spojrzeć odrobinę w przyszłość i uchylić rąbka tego, co przygotowujemy dla klientów iwarePRINT w niedalekiej przyszłości.

Ostatnie testy pokazały, że Moduł Podzlecania działa świetnie i właściwie jest już gotowy na premierę. Podzlecanie w iwarePRINT jest projektem rozwojowym, co oznacza, że wraz z biegiem czasu, na podstawie zebranego feedbacku od klientów, moduł będzie rozwijany o nowe funkcjonalności. Dzisiaj jednak chciałbym napisać nie o przyszłych funkcjonalnościach, ale o uzupełniającym go projekcie.

W trakcie prac nad Modułem Podzlecania zauważyliśmy potrzebę stworzenia miejsca, dostępnego dla klientów iwarePRINT, które w łatwy, szybki i czytelny sposób pozwoli poznać potencjalnych kontrahentów. Miejsce, które pozwoli przedstawić Twój biznes i Twoje produkty zainteresowanym drukarniom i agencjom poligraficznym.

Dobór partnerów biznesowych nie zawsze opiera się na cenach – czasem ważniejsza jest lokalizacja, szybkość usług czy bliskość geograficzna. Czasami kluczowe w zwiększeniu atrakcyjności oferty jest uzupełnienie jej o konkretny produkt. Wybór partnera ma właśnie ułatwić powstający serwis.

koncept strony podwykonawców
Wczesny koncept strony dla podwykonawców z Modułem Podzlecania

Tworzymy stronę, dostępną dla klientów iwarePRINT, na której będzie można wyszukać drukarnię oferującą produkty do podzlecenia. Zainteresowane agencje oraz drukarnie będą mogły odnaleźć zarówno produkty, którymi są zainteresowane jak również bezpośrednio partnerów, z którymi chcą współpracować.

Podwykonawcy będą mogli zaprezentować zarówno swoją ofertę dla podzlecania, jak i zostawić swego rodzaju wirtualną wizytówkę drukarni. Wszytko to po to, aby ułatwić komunikację między potencjalnymi partnerami oraz aby zwiększyć przejrzystość oferty produktowej podwykonawców.

Serwis uruchomiony zostanie minimum kilka tygodni po premierze Modułu Podzlecania. Chcemy mieć przede wszystkim pewność, że moduł spełni oczekiwania naszych klientów i rynku poligraficznego. Dlatego na początku to na nim w pełni skoncentrujemy naszą uwagę i dopiero z czasem będziemy wprowadzać dodatkowe narzędzia.

 

O autorze
Paweł Dużalski

W iwarePRINT zajmuje się wsparciem technicznym, testowaniem oprogramowania, zarządzaniem projektami związanymi z rozwojem klientów, analizą rynku web-to-print i administrowaniem bloga.

Podziel się wpisem:

KOMENTARZE

komentarzy