Zapowiedź: Moduł Podzlecania w iwarePRINT!

moduł-podzlecaniani-baner

Nadchodzący wielkimi krokami Moduł Podzlecania będzie częścią systemu iwarePRINT i został zaprojektowany by pomóc w zaspokojeniu specyficznych biznesowych potrzeb.

Dla kogo?

Moduł Podzlecania jest przeznaczony dla tych drukarni i agencji poligraficznych oraz ich partnerów biznesowych, które outsourcują procesy produkcyjne, a także dla tych, którzy współpracują lub chcieliby współpracować z innymi drukarniami oferując ich produkty na swoim portalu, jako własne, i odwrotnie. To rozwiązanie dla agencji oraz drukarni, które chcą zwiększyć zakres usług bez konieczności inwestowania w nowe maszyny.

Jeśli więc:

  • chcesz produkcję części swoich produktów podzlecać na zewnątrz,
  • chcesz wzbogacić swoją ofertę i sprzedawać na swojej stronie produkty od różnych partnerów,
  • jesteś podwykonawcą i chcesz realizować produkcję dla innych drukarni lub agencji poligraficznych,

to Moduł Podzlecania został przygotowany właśnie z myślą o Tobie i twojej firmie.

Co zyskasz?

Moduł Podzlecania to rewolucjne podejście do realizacji współpracy między drukarniami oraz agencjami poligraficznymi. Koniec z ręcznym edytowaniem tysięcy cen przy każdej zmianie u kontrahenta – wszystko będzie działo się automatycznie, a cenniki zawsze będą aktualne. Twoi klienci 24h na dobę będą mogli zamawiać z szerszej gamy produktów, a Ty będziesz mógł spać spokojnie, nie martwiąc się o różnice w cenach.

Moduł Podzlecania skróci czas obsługi zleceń realizowanych u podwykonawców oraz uporządkuje je. Koniec z mozolnym przesyłaniem plików i maili – kontrahenci otrzymają wszystkie niezbędne dane do zamówienia bezpośrednio w swoim panelu. System poinformuje o opłaceniu zamówienia i automatycznie przekaże zlecenia na produkcję podwykonawcy.
Równocześnie wszystkie etapy zamówienia pozostaną pod Twoja kontrolą – będziesz miał wgląd w poszczególne procesy realizacji zlecenia, aż do jego wysyłki.

Perspektywy

iwarePRINT to ponad 100 aktywnych klientów i drugie tyle przygotowujących się do sprzedaży online. Moduł Podzlecania zaoferuje zupełnie nowe możliwości współpracy i automatyzację całego procesu outsourcingu produkcji. Produkty największych drukarni online w Polsce będą mogły znaleźć się w Twojej ofercie za pomocą jednego kliknięcia. Tak, jak Twoje produkty w ofercie innych. W łatwy, bezpieczny i szybki sposób.

Więcej informacji na naszym blogu już wkrótce.

 

O autorze
Paweł Dużalski

W iwarePRINT zajmuje się wsparciem technicznym, testowaniem oprogramowania, zarządzaniem projektami związanymi z rozwojem klientów, analizą rynku web-to-print i administrowaniem bloga.

Podziel się wpisem:

KOMENTARZE

komentarzy