Zmiana cennika w iwarePRINT

Zmiana cennika od 1 czerwca 2019 r. w iwarePRINT. Zmianie ulegnie cena za moduł podstawowy tj. E-commerce. Zmieni się również cena za pełną wersję systemu – z wszystkimi modułami. Dotychczasową cenę 250 zł za moduł e-commerce zastępuje 500 zł. Aktualną cenę 999 zł za pełną wersję systemu zastąpi 1499 zł. Ważna uwaga: zmiana cen nie obejmuje obecnych klientów iP.

Na koniec maja 2019 r. mijają równe 3 lata od ostatniej wielkiej rewolucji cenowej iwarePRINT. Poprzednia zmiana dotyczyła ceny podstawowego modułu E-commerce (z 99 zł na 250 zł). Nie inaczej jest tym razem. Z obecnych 250 zł netto za moduł (opłata miesięczna) cena wzrośnie do 500 zł netto / msc. Pozostałe moduły (tj. Podzlecanie, Produkcja, Handlowiec, Reseller, Preflight) pozostaną na tym samym poziomie co obecnie – 250 zł netto / msc / pojedynczy moduł.

Nowy cennik zacznie obowiązywać od 01 czerwca 2019 r.

Zmianie ulegnie również cena za pełny system (tj. wszystkie moduły). Dotychczasową cenę za pełny system tj. 999 zł netto zastąpi nowa cena – 1499 zł netto. Te zmiany zaczną obowiązywać również od 01 czerwca 2019 r.

Spytacie skąd tak duża zmiana?

3 lata stałego rozwoju systemu. Ponad 140 nowych funkcjonalności wprowadzonych przez ten czas. Większość z nich wprowadzona na module e-commerce. Wszystkie wdrożenia, które wprowadziliśmy do iwarePRINT w przeciągu ostatnich trzech lat możecie podejrzeć w TYM miejscu.  Dziś jako iwarePRINT jesteśmy w zupełnie innym miejscu niż jeszcze 3 lata temu. Ogólnodostępna Lista Wdrożeniowa, szereg wdrożeń systemowych, rozwój helpdesku i kadry pracowniczej. Start webinarów, konferencja Podzlecania druku (relacja – TUTAJ), wystartowanie z modułem Podzlecania druku – bardzo dużo zmian na przestrzeni ostatnich trzech lat.

Zanim zmiany – szereg promocji

Zanim zmiany nastąpią przygotowaliśmy szereg promocji obowiązujących do 31 maja 2019 r. Promocje dotyczą zarówno naszych obecnych Klientów, którzy są z nami od lat, jak również każdego z potencjalnych Kontrahentów zainteresowanych stałą współpracą abonamentową, który zdecyduje się na uruchomienie systemu do 31.05 br. Szczegółowe informacje o obowiązujących promocjach znajdziecie w TYM miejscu.

Jak skorzystać z obowiązujących promocji?

Żeby skorzystać z obowiązujących cen jak i promocji należy być naszym Klientem już teraz, bądź uruchomić systemu do testów do 31.05 br (włącznie) a następnie na tym systemie testowym – zostać Klientem abonamentowym iP.  Sam system testowy uruchamia się pod linkiem https://creator.iwareprint.pl/

Serwery i przestrzeń dyskowa – je również obejmie zmiana cenowa

Od 1 czerwca br. zmianie cenowej ulegną również usługi hostingowe. Warto zaznaczyć, że uruchamiając system iP otrzymujecie od nas bezpłatnie 2 Gb na pliki systemowe. Większe odpłatne korzystanie z naszej przestrzeni hostingowej nie jest wymagane (ani nawet zalecane). Sami nie zajmujemy się hostingiem, na rynku dostępnych jest dużo firm hostingowych oferujących swą przestrzeń w znacznie korzystniejszej ofercie finansowej aniżeli nasza.

Nowy cennik od 01 czerwca 2019 wyglądać będzie tak:

5 GB – 150 zł / m-c,
10 GB – 250 zł /m-c,
20 GB – 350 zł / m-c,
50 GB – 650 zł / m-c,
100 GB – 1000 zł / m-c,
250 GB – 2250 zł / m-c,
500 GB – 4000 zł / m-c,
1000 GB – 7000 zł / m-c.

Potrzebujesz więcej informacji?

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu. Potencjalnych kontrahentów na adres mailowy bok@iwareprint.pl , obecnych Klientów chcących skorzystać z promocji prosimy o kontakt za pomocą systemu ticketów na Waszych systemach.

Aktualna oferta iwarePRINT w wersji abonamentowej ważna do 31.05 br jest dostępna do pobrania W TYM miejscu.

Zachęcamy również do obejrzenia powtórkowego webinaru, który wprowadzi Was w tematykę uruchomienia systemu iwarePRINT. Webinar pt “Jak sprawnie uruchomić iwarePRINT z modułami E-commerce i Podzlecanie” dostępny jest na naszym kanale YT.

 

O autorze
Zespół iwarePRINT

Podziel się wpisem:

KOMENTARZE

komentarzy